Barsini

bgimage

 

 

 

Restaurace má od 1.7.2018

nového provozovatele.

 

Přejděte, prosím, na aktuální webové stránky.

 

http://www.fabricakralupy.cz/

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 


V RESTAURACI PRÁVĚ PROBÍHÁ ROZSÁHLÁ REKONSTRUKCE INTERIÉRU.


 

NOVĚ OTEVŘENO BUDE 1.4.2022

Restaurace a bowling BARSINI je gastronomický komplex situovaný v rekonstruovaném objektu v centru města Kralupy nad Vltavou. Osobitou atmosféru navozuje kavárna ve francouzském stylu v přední části, na kterou navazují  tři profesionální bowlingové dráhy od výrobce A.M.F., vkusně zakomponované do interiéru včetně sezení.


Pokud hledáte větší klid a soukromí, jistě Vás potěší anglický klub se čtyřiceti místy k sezení. Odtud je jen pár metrů k biliárovým kulečníkovým stolům, které velmi efektně doplňují obraz staré dobré Anglie.

V neposlední řadě je zde také V.I.P. salonek, kde se běžně pořádají školicí programy různých firem (k dispozici je celkem 20 míst).

Samozřejmostí je, že celý objekt je klimatizován a odvětrán výkonnou vzduchotechnikou.

V naší restauraci si můžete v příjemném prostředí za asistence mladé a profesionální obsluhy pochutnat nejen na mezinárodní kuchyni, ale i na českých a středomořských specialitách. Menu doplňuje rotující nabídka pro gurmány.

Neodmyslitelnou součástí nabídky je i výběr kvalitních vín z celého světa a samozřejmě prvotřídní tuzemská vína z Moravy.

Restaurace je svým technickým zázemím a vybavením velmi vhodným objektem i pro pořádání firemních večírků, párty, narozeninových a jiných rodinných oslav, prezentací či svateb. Garantujeme Vám, že náš profesionální tým vždy připraví nabídku dle Vašich představ a přání.