Barsini

bgimage

 

 

Restaurace je od 1. 4. 2018 v omezeném režimu.

 

Restaurace je od 1. 4. 2018 v omezeném režimu.

BOWLING A KULEČNÍK

Přijímáme rezervace na pátek od 16:00 hod a na sobotu od 13:30 hod.

V těchto dnech bude otevřeno pouze po naplnění minimální kapacity.

PŘIJÍMÁME REZERVACE TERMÍNŮ NA SOUKROMÉ AKCE, OSLAVY A VEČÍRKY.

(možno zajistit raut)

TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU, NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT NA tel.č.:

315 726 585

773 646 817

739 375 151

 

 


 

 

 

 Vítejte na stránkách BARSINI

Restaurace a bowling BARSINI je gastronomický komplex situovaný v rekonstruovaném objektu v centru města Kralupy nad Vltavou. Osobitou atmosféru navozuje kavárna ve francouzském stylu v přední části, na kterou navazují  tři profesionální bowlingové dráhy od výrobce A.M.F., vkusně zakomponované do interiéru včetně sezení.


Pokud hledáte větší klid a soukromí, jistě Vás potěší anglický klub se čtyřiceti místy k sezení. Odtud je jen pár metrů k biliárovým kulečníkovým stolům, které velmi efektně doplňují obraz staré dobré Anglie.

V neposlední řadě je zde také V.I.P. salonek, kde se běžně pořádají školicí programy různých firem (k dispozici je celkem 20 míst).

Samozřejmostí je, že celý objekt je klimatizován a odvětrán výkonnou vzduchotechnikou.

V naší restauraci si můžete v příjemném prostředí za asistence mladé a profesionální obsluhy pochutnat nejen na mezinárodní kuchyni, ale i na českých a středomořských specialitách. Menu doplňuje rotující nabídka pro gurmány.

Neodmyslitelnou součástí nabídky je i výběr kvalitních vín z celého světa a samozřejmě prvotřídní tuzemská vína z Moravy.

Restaurace je svým technickým zázemím a vybavením velmi vhodným objektem i pro pořádání firemních večírků, párty, narozeninových a jiných rodinných oslav, prezentací či svateb. Garantujeme Vám, že náš profesionální tým vždy připraví nabídku dle Vašich představ a přání.